Kumaş Bölgeleri

Anadolu yakası kumaş

Anadolu yakası kumaş

Anadolu yakası kumaş olarak, İstanbul Anadolu yakasının tüm bölgelerine yüksek kaliteli sertex kumaş, keten kumaş, flor kumaş, dokuma kumaş gibi özelliklerde hizmet sağlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Anadolu yakası kumaş

Elsa Kumaş, döşemelik kumaş, deri ve süet (kolay temizlenebilir floklu kadife) ürünleri ile mobilya sektörüne ürün ve hizmet sunmaktadır. Ev, ofis, otel, dış mekan, yat, oto, hastane, restoran, sinema, spor salonu, stadyum, kuaför salonu ve diğer yaşam alanlarına yönelik ürün koleksiyonları stoklu olarak bulunur.

Anadolu yakası kumaş

Anadolu yakası kumaş

Yüksek yüzey dayanımlı, UV ışınlarına karşı dirençli, uluslararası yanmazlık standartlarında, kolay temizlenme özelliklerine sahip contract ürünleri ile sektör profesyonellerine çözüm sunar.

Anadolu yakası kumaş olarak müşterilerimize tedarik hizmetini en uygun fiyata ve en kaliteli şekilde gerçekleştiriyoruz.

Kullanmakta olduğunuz koltuklarınızı değiştirmek yerine özellikle yenileyerek daha uzun süre kullanmak istediğinizde profesyonel şekilde gerçekleştirilecek çalışmalar ile bu alandaki taleplerinizi karşılamaktadır. Uzun yıllardır kesintisiz şekilde hizmet vermekte olan firma yapmış olduğu çalışmalarda müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde itinalı hizmet vermektedir. Profesyonel ekip tarafından gerçekleştirilecek olan çalışmalarda gerekli itina gösterilerek kaplama işlemlerinin sorunsuz olarak tamamlanması sağlanmaktadır.

 

  • elsa-002
  • elsa-003
  • Su itici kumaş
  • elsa-008
  • elsa-007
  • Su itici kumaş
  • elsa-005
  • elsa-004
  • Su itici kumaş

 

Anadolu yakası kumaş çeşitleri

Farklı renklerde ve desenlerde kullanılacak olan kumaşlar yapılacak olan koltuk kaplama çalışmaları özellikle değişiklik isteyenlerin aynı koltukları ya da köşe takımlarını farklı şekillerde kullanmasına olanak sağlamaktadır. Profesyonel ekip tarafından itinalı şekilde gerçekleştirilecek olan çalışmalar kısa süre içerisinde tamamlanarak koltuk kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Deri ya da kumaş kaplama tercih edecek olanlar için belirlenecek olan renk ve desenler konusunda birbirinden farklı seçenek üzerinden uygulama yapılmaktadır. İtinalı şekilde gerçekleştirilecek olan çalışmalar sayesinde sorunsuz olarak kaplama işlemi tamamlanmaktadır.

Ofis koltuğunuzun görünümünü değiştirmek istiyorsanız, farklı renk ve kumaş seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Tarzınıza ve çalışma alanınıza uygun renkler ve kumaşlar seçerek ofis koltuğunuzu kişiselleştirebilirsiniz.

Kedi tırmalamasına dayanıklı kumaş

Kedi tırnağı geçmeyen koltuk kumaşıarayışında olan evcil hayvan sahipleri, kaliteli ve dayanıklı kumaşları tercih etmektedir
Ürünü İncele

 

Anadolu Yakası kumaş

Anadolu Yakası kumaş

 


Elsa Kumaş Hakkında

Elsa Kumaş, döşemelik kumaş, deri ve süet ürünleri ile mobilya sektörüne ürün ve hizmet sunmaktadır. Ev, ofis, otel, hastane, restoran, sinema, stadyum ve diğer yaşam alanlarına yönelik ürün koleksiyonları bulunur. Tarihi dokusunu koruyan antika mobilyalar içerisinde en çok rağbet gören koltuk takımları için her türlü birinci sınıf kumaşlar bulunmaktadır.

Yüksek yüzey dayanımlı, UV ışınlarına karşı dirençli ELSA Kumaşlar tercihiniz olabilir. Uluslararası yanmazlık standartlarında, kolay temizlenme özelliklerine sahip contract ürünleri ile sektör profesyonellerine çözüm sunuyoruz. Her türlü kumaş talepleriniz için hemen bizimle İLETİŞİME geçin.

İş yerimizde koltuk döşeme işlerini yaparken, güvenli bir ortam sağlamak, çalışanlarımızın verimli bir şekilde çalışmalarını desteklemek için iş güvenliği önemlerine büyük önem vermekteyiz. İSG eğitimleri sayesinde çalışanlarınızın iş kazalarını önlemesi ve iş sağlığı konusunda bilinçlenmesi sağlanır. Bu doğrultuda tüm çalışanlarımıza iş güvenliği eğitimleri aldırarak güvenli çalışma ortamını oluşturuyoruz. İşyerlerindeki potansiyel tehlikeleri en aza indirmek için kişisel koruyucu donanımlar kullanarak, sıfır kaza hedefini benimsiyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

16 − eight =