Kumaş Çeşitleri

Kedi tüyünü önleyen koltuk kumaşları

Kedi tüyünü önleyen koltuk kumaşları

Kedi tüyünü önleyen koltuk kumaşları tercihi yapılırsa, koltuk kumaşlarını sık sık tüylerden arındırmaya gerek kalmaz. Evlerde yaşayan ve bu evlere gelen misafirler için de sorun olabilen tüyleri kolayca temizlemek mümkün hale gelir. Kedi ve köpeklerin tüylerini tutmayan ve kolay temizlenebilen bu koltuk kumaşları, firmanın üstün kalitesiyle kullanıcılara sunulur

Kedi tüyünü önleyen koltuk kumaşları

Kedi tüyünü önleyen koltuk kumaşları seçimi evcil hayvan besleyen müşterilerimizin tercih ettiği koltuk kumaşlarıdır. Bunun nedeni kedi ve köpek gibi evcil hayvanların tüylerinin, tüy tutan kumaşlardan temizlenmesinin zor olmasıdır.

Kedi tüyünü önleyen koltuk kumaşları

Kedi tüyünü önleyen koltuk kumaşları

Tüy tutan kumaş çeşitlerini kullanan bireyler, kedilerinin ve köpeklerinin tüylerini temizlemekte zorlanırlar. Bu nedenle ELSA KUMAŞ‘ın sunduğu kedi ve köpek tüyü tutmayan kumaşları müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz.

 

  • elsa-002
  • elsa-003
  • Su itici kumaş
  • elsa-008
  • elsa-007
  • Su itici kumaş
  • elsa-005
  • elsa-004
  • Su itici kumaş

 

Tüy tutmayan koltuk kumaşı seçimi

Müşterilerimiz dekorasyon ürünlerini seçerken evcil hayvanlarına uygun olmalarına da önem verir. Bunun nedeni hem tırmalama ve ısırma gibi oyunlarla eşyalara zarar vermeleri hem de tüylerini tutan eşyaların hızlı bir biçimde kirlenmesidir. Evlerde yaşayan ve bu evlere gelen misafirler için de sorun olabilen tüyleri kolayca temizlemek mümkün hale gelir. Kedi ve köpeklerin tüylerini tutmayan ve kolay temizlenebilen bu koltuk kumaşları, firmanın üstün kalitesiyle kullanıcılara sunulur.

ELSA KUMAŞ‘ın leke tutmayan ve kedi tüyünü önleyen koltuk kumaşları, kedi ve köpek tüyü de tutmaz. Koltuk kumaşlarına yapışmayan bu tüyler kolayca temizlenebilir. Böylece sevimli dostların dökülen tüyleri sahipleri için herhangi bir sorun oluşturmaz. Hem evcil hayvan tüyü hem de diğer kir ve lekeleri tutmayan bu kumaşların temizliği oldukça kolaydır. Pratik bir kullanım imkanı sunan ve kaliteli olan bu koltuk kumaşları firma tarafından kullanıcılarına sunulur.

 

Perdelik Kumaş

Evlerimizin şık görünmesini sağlayan perdelik kumaş kolay kullanımından dolayı büyük bir avantaj sağlar
Ürünü İncele

 


Elsa Kumaş Hakkında

Elsa Kumaş, döşemelik kumaş, deri ve süet ürünleri ile mobilya sektörüne ürün ve hizmet sunmaktadır. Ev, ofis, otel, hastane, restoran, sinema, OSGB, stadyum ve diğer yaşam alanlarına yönelik ürün koleksiyonları bulunur.

Yüksek yüzey dayanımlı, UV ışınlarına karşı dirençli ELSA Kumaşlar tercihiniz olabilir. Uluslararası yanmazlık standartlarında, kolay temizlenme özelliklerine sahip contract ürünleri ile sektör profesyonellerine çözüm sunuyoruz. Her türlü kumaş talepleriniz için hemen bizimle İLETİŞİME geçin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nine − four =