Ataşehir dış mekan kumaş çeşitleri

Ataşehir dış mekan kumaş çeşitleri, ipek, keten, pamuk, yün gibi maddelerden elde edilir. Bu kumaşlar dokuma veya örme metodu ile üretilir.  Seçilen kumaş üründe kullanılacak yardımcı malzemenin teknolojik açıdan uyumlu …

Dış mekan kumaş çeşitleri

Dış mekan kumaş, ipek, keten, pamuk, yün gibi maddelerden elde edilir. Bu kumaşlar dokuma veya örme metodu ile üretilir.  Seçilen kumaş üründe kullanılacak yardımcı malzemenin teknolojik açıdan uyumlu olması gerekir.

Ataşehir nubuk kumaş

Ataşehir nubuk kumaş çeşitlerimiz ile  kaliteli ürün avantajlarından yararlanmak için bizimle iletişime geçin. Özellikle yüzey kısmı zımparalanmak suretiyle şık bir görünüm kazandırılan kumaş türü olan nubuk kumaşta ayrıcalıkları keşfedin.

Ataşehir su itici kumaş

Ataşehir su itici kumaş, içerisinde suyu itici apreler bulunduran kumaşlara mağazamızdan ulaşabilirsiniz. Su itici ve suya dayanıklı ince bir kaplama ile kaplanan plastik arkalıklı polyester su geçirmez kumaş olarak kullanılır.

Laguna su itici kumaş

Laguna su itici kumaş, içerisinde suyu itici apreler bulunduran kumaş türüdür. Su itici ve suya dayanıklı ince bir kaplama ile kaplanan plastik arkalıklı polyester su geçirmez kumaş olarak kullanılır.

Ataşehir deri kumaş

Ataşehir deri kumaş olarak, dünyaca isim yapmış markalardan seçtiğimiz kaliteli ürünleri kullanıyoruz. Alanında uzman kadrolarımızla deri kumaş hizmetlerinde kaliteyi en uygun fiyatla sunmak için çalışıyoruz.

Göztepe kedi kumaşı

Göztepe kedi kumaşı seçimi yaparken, şık tasarımlı olmasının yanı sıra sağlam ve dayanıklı olması da istenen özelliklerin başında gelir. Göztepe kedi kumaşı özellikleri Kedi ve köpek gibi evcil hayvan …

Döşemelik deri

Elsa Kumaş olarak, döşemelik deri işlerinde dünyaca isim yapmış markalardan seçtiğimiz kaliteli ürünleri kullanıyoruz. Her biri alanında uzman kadrolarımızla döşeme hizmetlerinde kaliteyi en uygun fiyatla sunmak için çalışıyoruz.

Ataşehir suni deri

Ataşehir suni deri, yüksek yüzey dayanımlı, uluslararası standartlarda, kolay temizlenme özelliklerine sahip ürünleri ile sektör profesyonellerine özel çözüm sunar.

Suni deri (PVC, Pu deri)

Suni deri; döşeme, giyim, mobilya, çanta, ayakkabı ve diğer kullanımlarda derinin yerini alan sentetik ya da esnek deri malzemesidir. Suni deri, vegan deri, PU deri ve plither gibi birçok isim …
Sohbeti Başlat
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?