Kumaş Çeşitleri

Sertex kumaş

Sertex kumaş, kısaca alev geciktiricidir. Alev ya da yüksek sıcaklıklarda bile tutuşmayan, tutuşsa bile kendi kendine sönebilme özelliğine sahip bir kumaş türüdür.

Sertex kumaş

Sertex kumaş yüzeyinde oluşan çay, kahve gibi birçok lekeyi yalnızca su ve bez yardımıyla kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Hayatı kolaylaştıran kumaşlarına bir yenisini ekleyerek, yüksek teknolojisi ile güç tutuşur kumaşları geliştirdi.

sertex kumaş

sertex kumaş

Koltuk takımı satın almadan ya da koltuk takımı kumaşınızı değiştirmek istediğinizde birçok kişinin yaptığı gibi siz de internet üzerinden bir araştırma yapıyor olabilirsiniz. Beklentilerinize uygun kaliteli kumaşı bulduğunuzda bu sizin için doğru seçim olacaktır. Ç

Elsa kumaş

Elsa kumaş

ünkü en kullanışlı kumaş beklentilerinizi karşılayan kumaştır. Yaşam tarzınız, kullanılan mekan, renk tercihleriniz ve daha birçok etken kumaş seçiminizi etkileyecektir.

Tavsiyemiz ise öncelikle nasıl bir yaşam alanına sahip olmak istediğinizi bir listeye ekleyin. Bu listeyi yaparken tüm yaşam şartlarınızı göz önünde bulundurmayı unutmayın. Evcil hayvanınızın olması, küçük çocuğunuzun olması kumaş seçerken sizin için belirleyici etkenler olabilir.

 

Nano Kumaş

Dayanıklılığı daha yüksek ve koruyucu NANO kumaşlar için detaylara bakabilirsiniz.
Ürünü İncele

 

Sertex kumaş özellikleri

 • Alev geciktiricidir
 • Kendi kendine sönebilme özelliğine  sahiptir.
 • Kolay temizlenebilir özelliktedir.
 • Yüksek teknoloji ile üretilmiştir.

Sertex kumaş nasıl temizlenir?

Bu kumaşlar, pamuklu bir bez ıslatılarak beyaz sabun ile temizlenebilir. Lekeler, bölgeye dağılmadan hafifçe bastırılmalıdır. Son olarak nemli bez ile silinir ve kurutulur. Silme hareketi, nazik ve dairesel şekilde yapılmalıdır.

Sertex kumaş örnekleri

 • sertex-006
 • sertex-001
 • sertex-002
 • sertex-003
 • sertex-004
 • sertex-005
sertex kumaş

sertex kumaş


Elsa Kumaş Hakkında

Elsa Kumaş, döşemelik kumaş, deri ve süet ürünleri ile mobilya sektörüne ürün ve hizmet sunmaktadır. Ev, ofis, otel, hastane, restoran, sinema, stadyum ve diğer yaşam alanlarına yönelik ürün koleksiyonları bulunur.

Yüksek yüzey dayanımlı, UV ışınlarına karşı dirençli ELSA Kumaşlar tercihiniz olabilir. Uluslararası yanmazlık standartlarında, kolay temizlenme özelliklerine sahip contract ürünleri ile sektör profesyonellerine çözüm sunuyoruz. Her türlü kumaş talepleriniz için hemen bizimle İLETİŞİME geçin.

Misyonumuz

Müşterilerimizin döşemelik kumaş ve deri ihtiyaçlarını, sürekliliği olan, kaliteli ve güvenilir ürünler ile en kısa sürede karşılamak;

Müşterilerimize, tedarikçilerimize ve çalışanlarımıza katma değer yaratarak uzun süreli işbirlikleri geliştirmek.

Sertex kumaş” ile ilgili 2 düşünce

 1. DERYA dedi ki:

  Kedi Tırmalamasına uygun dayanıklı büro sandalyesi ve kolduğu kumaşı satın almak istiyorum…nasıl sipariş vereceğim ?

 2. ece caran dedi ki:

  bütün siteyi gezdim nasıl sipariş verebileceğime dair bir bilgi bulamadım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

five + 7 =