Kumaş Bölgeleri

Ataşehir deri kumaş

Ataşehir deri kumaş olarak, dünyaca isim yapmış markalardan seçtiğimiz kaliteli ürünleri kullanıyoruz. Alanında uzman kadrolarımızla deri kumaş hizmetlerinde kaliteyi en uygun fiyatla sunmak için çalışıyoruz.

Ataşehir deri kumaş

Deri kumaş kullanım alanına göre tercih edilen hakiki, suni ve kumaş deri seçenekleri sayesinde mevcut tasarıma kaplama yapmanıza olanak sağlayan döşeme maddesidir.

Ataşehir deri kumaş

Kullandığımız tüm kumaş ve diğer ürünler sertifikalı ve avrupa standartlarına uygundur. Firmamız İstanbul ‘da deri kumaş ve döşeme konusunda tüm bölgelere hizmet vermektedir. Ayrıca kişiye özel dikiş ve model seçenekleri ile özel bir görüntü de kazandırmaktayız.

Deri kumaş özellikleri

Deri kumaş, yaşam alanlarının estetik kalitesini yükselttiği gibi dekorasyon projelerininde olmazsa olmazıdır! ELSA KUMAŞ, döşemelik deri ürünlerinde estetik ve kaliteyi değişmez bir unsur olarak görmektedir. Farklı renk ve deri türlerine sahip zengin koleksiyonumuz sayesinde, ister klasik, ister modern yaklaşımlarınızı kolaylıkla projelerinize uygulayabilirsiniz.

Proje türünüze göre tercih edeceğiniz döşemelik derileri, tüm bölgelerde koltuk tamirlerinde kaplamalarınız için proje kapsamında gönül rahatlığıla kullanabilirsiniz. Konfor ve şıklığı bir arada sunan ürün grubumuzdur.

 

 

Ataşehir deri kumaş fiyatları

Kullanım ve fiyat bilgisi için müşteri danışma hattını arayabilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Genel özellikleri

  • Her mevsime göre kumaşlar üretilebilmektedir.
  • Yüzey yapıları göre gözeneksiz, seyrek ve açık olabilir.
  • Tülbent gibi hafif olabildikleri gibi paltoluk gibi ağır kumaşlarda olabilir.
  • Elastik iplikler kullanılmadıkça sabit ve esnemez yapıdadır.
  • Tutum oranları, kullanılan ipliğin cinsine, uygulanan apre işlemine ve ipliklerin sıklığına göre değişkenlik gösterir.
  • İpliklerin arasındaki mesafeler az olduğundan dolayı sağlamdır.
  • Her türlü elyaftan birçok dokuma kumaş çeşidi ipekli, pamuklu, polyester gibi üretilebilir.
  • Kumaş örgüsü ve iplik türü değiştirilebilir olduğundan dolayı farklı desenlerde ve türlerde kumaşlar üretilebilmektedir.
  • Buruşma özelliği fazladır, genellikle ütülenme isteyen kumaşlardır.

Elsa Kumaş Hakkında

Elsa Kumaş, döşemelik kumaş, deri ve süet ürünleri ile mobilya sektörüne ürün ve hizmet sunmaktadır. Ev, ofis, otel, hastane, restoran, sinema, OSGB, stadyum ve diğer yaşam alanlarına yönelik ürün koleksiyonları bulunur.

Yüksek yüzey dayanımlı, UV ışınlarına karşı dirençli ELSA Kumaşlar tercihiniz olabilir. Uluslararası yanmazlık standartlarında, kolay temizlenme özelliklerine sahip contract ürünleri ile sektör profesyonellerine havalandırma ortamlarında çözüm sunuyoruz. Her türlü kumaş talepleriniz için hemen bizimle İLETİŞİME geçin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

twenty + 13 =