Kumaş Çeşitleri

Modokoda kedi kumaşı

Modokoda kedi kumaşı

Modokoda kedi kumaşı, zamana bağlı olarak yıpranma yapmayan ve solmaya dayanıklı ürünlerdir. Döşemelik kumaşta tercih edilen kumaşın niteliği ve dokusu da bu tür kaplamaların kalitesine etki etmektedir.

Modokoda kedi kumaşı özellikleri

Modokoda kedi kumaşı seçimi evcil hayvan besleyen müşterilerimizin tercih ettiği koltuk kumaşlarıdır. Bunun nedeni kedi ve köpek gibi evcil hayvanların tüylerinin, tüy tutan kumaşlardan temizlenmesinin zor olmasıdır. Tüy tutan kumaş çeşitlerini kullanan bireyler, kedilerinin ve köpeklerinin tüylerini temizlemekte zorlanırlar. Bu nedenle ELSA KUMAŞ‘ın sunduğu kedi ve köpek tüyü tutmayan kumaşları müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz.

Modokoda kedi kumaşı

Modokoda kedi kumaşı seçimi

Evlerde yaşayan ve bu evlere gelen misafirler için de sorun olabilen tüyleri kolayca temizlemek mümkün hale gelir. Kedi ve köpeklerin tüylerini tutmayan ve kolay temizlenebilen Modokoda kedi kumaşı, firmanın üstün kalitesiyle kullanıcılara sunulur.

Modoka Kumaş‘ın leke tutmayan ve kedi tüyünü önleyen Modokoda kedi kumaşı, kedi ve köpek tüyü de tutmaz. Koltuk kumaşlarına yapışmayan bu tüyler kolayca temizlenebilir. Böylece sevimli dostların dökülen tüyleri sahipleri için herhangi bir sorun oluşturmaz. Hem evcil hayvan tüyü hem de diğer kir ve lekeleri tutmayan bu kumaşların temizliği oldukça kolaydır. Pratik bir kullanım imkanı sunan ve kaliteli olan bu koltuk kumaşları firma tarafından kullanıcılarına sunulur.

Modokoda kedi kumaşı genel özellikleri

  • Her mevsime göre kumaşlar üretilebilmektedir.
  • Yüzey yapıları göre gözeneksiz, seyrek ve açık olabilir.
  • Tülbent gibi hafif olabildikleri gibi paltoluk gibi ağır kumaşlarda olabilir.
  • Elastik iplikler kullanılmadıkça sabit ve esnemez yapıdadır.
  • Tutum oranları, kullanılan ipliğin cinsine, uygulanan apre işlemine ve ipliklerin sıklığına göre değişkenlik gösterir.
  • İpliklerin arasındaki mesafeler az olduğundan dolayı sağlamdır.
  • Her türlü elyaftan birçok dokuma kumaş çeşidi ipekli, pamuklu, polyester gibi üretilebilir.
  • Kumaş örgüsü ve iplik türü değiştirilebilir olduğundan dolayı farklı desenlerde ve türlerde kumaşlar üretilebilmektedir.
  • Buruşma özelliği fazladır, genellikle ütülenme isteyen kumaşlardır.

 

Elsa Kumaş Hakkında

Elsa Kumaş, döşemelik kumaş, deri ve süet ürünleri ile mobilya sektörüne ürün ve hizmet sunmaktadır. Ev, ofis, otel, hastane, restoran, sinema, OSGB, stadyum ve diğer yaşam alanlarına yönelik ürün koleksiyonları bulunur.

Yüksek yüzey dayanımlı, UV ışınlarına karşı dirençli ELSA Kumaşlar tercihiniz olabilir. Uluslararası yanmazlık standartlarında, kolay temizlenme özelliklerine sahip contract ürünleri ile sektör profesyonellerine havalandırma ortamlarında çözüm sunuyoruz. Her türlü kumaş talepleriniz için hemen bizimle İLETİŞİME geçin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

five × 1 =