Kumaş Çeşitleri

Perdelik kumaş

Perdelik kumaş

Evlerimizin şık görünmesini sağlayan perdelik kumaş kolay kullanımından dolayı büyük bir avantaj sağlar.  Özellikle kullanışlı olmasından dolayı tercih edilen tül kumaşlardan tasarlanan perdeler eve daha farklı hava katarlar.

Perdelik kumaş

Klasik model ya da tül kumaşlardan daha spor bir model oluşturulabilir.  Özellikle kullanıldığı ortama modern hava katan tül kumaşlardan tasarlanmış perde çeşitlerinde desen,  renk tercihi yapılabilir.  Kolay kullanabilme özelliğinden  ve  leke tutmamasından dolayı da ayrıca tercih edilir.  Montaj bakımından da son derece pratik olup ayrıca cebe uygun bir şekilde imalatı yapılabilmektedir.

Perdelik Kumaş Hangi Özellikleri Taşımalı?

Perdelik Kumaş Hangi Özellikleri Taşımalı?

Modern tasarımların bir parçası haline gelen perde modelleri hem ofislerde hem de ev ortamına uygun olarak üretilir. Evi görsel bakımdan zenginleştirmekle görevli perdeleri mobilyalarınızla uyumlu olacak şekilde tercih edebilirsiniz.  Ayrıca zararlı güneş ışınlarından korunmak içinde perde kullanımı önem taşır.  Çeşitli türlerde ve yapılarda perdelik kumaşlara rastlayabilirsiniz.  Evlerin güzelliğini ortaya çıkararak konforu artıran perde çeşitleri,  yaşam alanlarınıza da estetik bir görünüm kazandırır.

  • elsa-002
  • elsa-003
  • Su itici kumaş
  • elsa-008
  • elsa-007
  • Su itici kumaş
  • elsa-005
  • elsa-004
  • Su itici kumaş

 

PERDE SEÇERKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Perde seçimi yaparken evin dekorasyonu ön planda tutulmalıdır.  Pencere yapısı ve odanın kullanım amacı perde seçiminde önemli rol oynadığı görülür.  Ayrıca duvar rengine göre perde seçimi yapılması önemlidir. Perdelerin mobilyalarla uyumlu olması evin havasını değiştirecektir.

 

Su İtici Kumaş

Yağmura karşı belirli bir derecede koruma sağlayan su itici kumaşlar için detaylara bakabilirsiniz.
Ürünü İncele

 

Elsa kumaş

Elsa kumaş


Elsa Kumaş Hakkında

Elsa Kumaş, döşemelik kumaş, deri ve süet ürünleri ile mobilya sektörüne ürün ve hizmet sunmaktadır. Ev, ofis, otel, hastane, restoran, sinema, stadyum ve diğer yaşam alanlarına yönelik ürün koleksiyonları bulunur.

Yüksek yüzey dayanımlı, UV ışınlarına karşı dirençli ELSA Kumaşlar tercihiniz olabilir. Uluslararası yanmazlık standartlarında, kolay temizlenme özelliklerine sahip contract ürünleri ile sektör profesyonellerine isg güvenlik önlemleri arasında çözüm sunuyoruz. Her türlü kumaş talepleriniz için hemen bizimle İLETİŞİME geçin.

Kumaş uygulamalarında havalandırma sistemleri isg uygulamaları, ergonomi ve ergonomik tasarım uygulamalarına hassasiyet gösteririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

one × one =