Kumaş Bölgeleri

Göztepe kedi kumaşı

Göztepe kedi kumaşı

Göztepe kedi kumaşı seçimi yaparken, şık tasarımlı olmasının yanı sıra sağlam ve dayanıklı olması da istenen özelliklerin başında gelir.

Göztepe kedi kumaşı özellikleri

Kedi ve köpek gibi evcil hayvan besleyenler, kumaş tercih ederken bu durumu göz önünde bulundurmak gerekiyor. Kedi ve köpekler oyun sırasında tırmalama ve ısırma gibi davranışlar sergileyebir, evde bulunan eşyalara zarar verebilirler. Özellikle kedi tırnağının geçtiği koltuk kumaşları, hızlı bir şekilde yıpranır ve deforme olur. Bunu önlemek için sıkı dokunan ve kaliteli kumaşlarla üretilen koltuk kumaşları tercih edilmelidir.

Göztepe kedi kumaşı

Göztepe kedi kumaşı

Kedi Tırnağı Geçmeyen Koltuk Kumaşı

Kedi tırnağı geçmeyen koltuk kumaşı arayışında olan evcil hayvan sahipleri, kaliteli ve dayanıklı kumaşları tercih etmektedir. Yırtılma, delinme, sökülme gibi deformasyonların yaşanmaması için Göztepe kedi kumaşı seçilirken sağlam yapıda olması önemlidir. Evinde evcil hayvan besleyen müşterilerimiz için ELSA KUMAŞ modelleri, ilk tercihleri olacaktır. Yüksek kaliteli ve dayanıklı ELSA kumaşlar, aynı zamanda şık tasarımlara da sahiptir. Bu nedenle ev dekorasyonuna da en güzel şekilde uyum sağlar.

 

  • elsa-002
  • elsa-003
  • Su itici kumaş
  • elsa-008
  • elsa-007
  • Su itici kumaş
  • elsa-005
  • elsa-004
  • Su itici kumaş

 

Göztepe kedi kumaşı seçimi

Köpek ve kedi gibi evcil hayvanlar, pek çok bireye evlerinde eşlik eder. Bu dostlarla birlikte yaşamak oldukça keyifli olsa da koltuk kumaşı gibi eşyalara zarar vermeleri nedeni ile bazı zamanlarda sorunlar yaşanabilir. Kedi tırmalamasına dayanıklı kumaş seçimi yapılarak bu sorunların önüne geçilebilir. Kedi ve köpek besleyen müşterilerimiz için onlarca farklı model sunan firmamızın fiyatları oldukça uygundur. Bu sayede hem uygun fiyatlı hem de dayanıklı koltuk kumaşı tercihi yapmak mümkündür.

 

Sertex Kumaş

Alev ya da yüksek sıcaklıklarda bile tutuşmayan, tutuşsa bile kendi kendine sönebilme özelliğine sahip bir kumaş türü
Ürünü İncele

 

 


Elsa Kumaş Hakkında

Elsa Kumaş, döşemelik kumaş, deri ve süet ürünleri ile mobilya sektörüne ürün ve hizmet sunmaktadır. Ev, ofis, otel, hastane, restoran, sinema, stadyum ve diğer yaşam alanlarına yönelik ürün koleksiyonları bulunur.

Yüksek yüzey dayanımlı, UV ışınlarına karşı dirençli ELSA Kumaşlar tercihiniz olabilir. Uluslararası yanmazlık standartlarında, kolay temizlenme özelliklerine sahip contract ürünleri ile sektör profesyonellerine çözüm sunuyoruz. Her türlü kumaş talepleriniz için hemen bizimle İLETİŞİME geçin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 × five =