Kumaş Bölgeleri

Ümraniye kedi kumaşı

Ümraniye kedi kumaşı

Ümraniye kedi kumaşı seçimi yaparken, şık tasarımlı olmasının yanı sıra sağlam ve dayanıklı olması da istenen özelliklerin başında gelir.

Ümraniye kedi kumaşı

Özellikle evlerde kedi ve köpek gibi evcil hayvan besleyenler, kumaş tercih ederken bu durumu göz önünde bulundururlar. Kedi ve köpekler oyun sırasında tırmalama ve ısırma gibi davranışlar sergileyebir, evde bulunan eşyalara zarar verebilirler. Özellikle kedi tırnağının geçtiği koltuk kumaşları, hızlı bir şekilde yıpranır ve deforme olur. Bunu önlemek için sıkı dokunan ve kaliteli kumaşlarla üretilen koltuk kumaşları tercih edilmelidir.

Kedi Tırnağı Geçmeyen Koltuk Kumaşı

Kedi tırnağı geçmeyen koltuk kumaşıarayışında olan evcil hayvan sahipleri, kaliteli ve dayanıklı kumaşları tercih etmektedir. Yırtılma, delinme, sökülme gibi deformasyonların yaşanmaması için Ümraniye kedi kumaşı seçilirken sağlam yapıda olması önemlidir. Evinde evcil hayvan besleyen müşterilerimiz için ELSA KUMAŞ modelleri, ilk tercihleri olacaktır. Yüksek kaliteli ve dayanıklı ELSA kumaşlar, aynı zamanda şık tasarımlara da sahiptir. Bu nedenle ev dekorasyonuna da en güzel şekilde uyum sağlar.

Ümraniye kedi kumaşı

 • elsa-002
 • elsa-003
 • Su itici kumaş
 • elsa-008
 • elsa-007
 • Su itici kumaş
 • elsa-005
 • elsa-004
 • Su itici kumaş

 

Evcil Hayvanların Olduğu Evlere Özel Koltuk Kumaşları

Köpek ve kedi gibi evcil hayvanlar, pek çok bireye evlerinde eşlik eder. Bu dostlarla birlikte yaşamak oldukça keyifli olsa da koltuk kumaşıgibi eşyalara zarar vermeleri nedeni ile bazı zamanlarda sorunlar yaşanabilir. Kedi tırmalamasına dayanıklı kumaş seçimi yapılarak bu sorunların önüne geçilebilir. Kedi ve köpek besleyen müşterilerimiz için onlarca farklı model sunan firmamızın fiyatları oldukça uygundur. Bu sayede hem uygun fiyatlı hem de dayanıklı koltuk kumaşı tercihi yapmak mümkündür.

 

Sertex Kumaş

Alev ya da yüksek sıcaklıklarda bile tutuşmayan, tutuşsa bile kendi kendine sönebilme özelliğine sahip bir kumaş türü
Ürünü İncele

 

Kedi tırmalamasına dayanıklı kumaş

Kedi tırmalamasına dayanıklı kumaş

 


Elsa Kumaş Hakkında

Elsa Kumaş, döşemelik kumaş, deri ve süet ürünleri ile mobilya sektörüne ürün ve hizmet sunmaktadır. Ev, ofis, otel, hastane, restoran, sinema, stadyum ve diğer yaşam alanlarına yönelik ürün koleksiyonları bulunur.

Yüksek yüzey dayanımlı, UV ışınlarına karşı dirençli ELSA Kumaşlar tercihiniz olabilir. Uluslararası yanmazlık standartlarında, kolay temizlenme özelliklerine sahip contract ürünleri ile sektör profesyonellerine çözüm sunuyoruz. Her türlü kumaş talepleriniz için hemen bizimle İLETİŞİME geçin.

Ümraniye kedi kumaşı” ile ilgili 2 düşünce

 1. fahriye keçeci dedi ki:

  merhaba ben koltuk ve sandalye kaplamak için kumaş alacağım ama evde kedim var bana ne önerirsiniz hangi kumaştan alayım en sağlamı nedir lütfen yardımcı olurmusunuz teşekkürler

 2. Gülnur Mertoğlu Elmas dedi ki:

  kedi tırmalamasına ve kedi tüyüne tutmayan kumaşları önerir misiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

6 + one =