Bakım

Perdelik Kumaş Hangi Özellikleri Taşımalı?

Perdelik Kumaş Hangi Özellikleri Taşımalı?

Salonlarımızı, yatak odalarımızı kısacası evimizin her odasını süsleyen perdeler genel itibariyle tülden tasarlanarak perde ihtiyacının en iyi şekilde tasarlanmasını sağlar.  Evlerin daha güzel görünmesini sağlayan perdelik kumaş kolay kullanımından dolayı büyük bir avantaj sağlar.  Özellikle daha çok kullanışlı olmasından dolayı tercih edilen tül kumaşlardan tasarlanan perdeler eve daha şık farklı bir hava katarlar.  İster klasik model isterseniz de tül kumaşlardan daha spor bir modelde oluşturmak söz konusudur.

Özellikle kullanıldığı ortama modern hava katan tül kumaşlardan tasarlanmış perde çeşitlerinde desen,  renk tercihi yapmanız mümkün olur.  Ayrıca yukarıda belirttiğimiz gibi kolay kullanabilme özelliğinden dolayı yani rahat açılıp kapanması ve leke tutmamasından dolayı da ayrıca tercih edilir.  Montaj bakımından da son derece pratik olup ayrıca cebe uygun bir şekilde imalatı yapılır.

 

  • elsa-002
  • elsa-003
  • Su itici kumaş
  • elsa-008
  • elsa-007
  • Su itici kumaş
  • elsa-005
  • elsa-004
  • Su itici kumaş

 

Perdelik Kumaşların Kullanım Alanları

Modern tasarımların bir parçası haline gelen perde modelleri hem ofislerde hem de ev ortamına uygun olarak üretilmiştir.  Eğer sizde camlarınıza şık bir görünüm kazandırmak istiyorsanız perdelik kumaş seçerken çok dikkatli davranmanız gerekir.  Evi görsel bakımdan zenginleştirmekle görevli perdeleri en kaliteli kumaşlardan seçip tasarlananlardan seçmelisiniz.  Hatta mobilyalarınızla uyumlu perdeleri tercih etmelisiniz.  Ayrıca zararlı güneş ışınlarından korunmak içinde perde kullanımı önem arz eder.  Ev ortamına hoş ambiyans veren perdelerin, estetik görünüme sahip olan kumaşlardan tasarlanması da çok önemlidir.  Çok çeşitli türlerde ve yapılarda perdelik kumaşlara rast gelebilirsiniz.  Evlerin güzelliğini ortaya çıkararak konforu artıran perde çeşitleri,  yaşam alanlarınıza da estetik bir görünüm kazandırır.

 

Perdelik Kumaş Hangi Özellikleri Taşımalı?

Perdelik Kumaş Hangi Özellikleri Taşımalı?

 

Perdelik Kumaşların Özellikleri

Perde seçimi yapacak kişiler, genel olarak perdelerin kumaşlarının tül olmasına dikkat ederler.  Ev dekorasyonu yönünden son zamanların trendi haline gelen perdeler renk ve kumaş seçimi konusunda geniş bir yelpazeden meydana gelirler.  Göz alıcı kumaşlarla dikkatleri üzerine toplayan perdeler,  her tarza ve isteğe uygun olarak tasarlandıkları görülür.  Kullanışlı olması haricinde cebe uygun oluşu ve çok yönlü üretilmesi de,  yaşam alanlarına farklı bir katmaktadır.

Evlerin ve ofislerin birçok yerinde kullanılan farklı kumaşlardan oluşan perde modelleri önemli bir ihtiyaç olarak karşımıza çıkar.  Kullanım açısından birden çok avantaja sahip olan perdeler evi daha şık göstermekte ustadırlar…   Nem ve kir tutmayan kumaşlardan imal edilmesi de perde modellerini dayanıklı özellikleriyle dikkatleri üzerine çeker.  Ama şu önemli hususu da belirtmekte fayda vardır kesinlikle şıklık bakımından perde ön plana çıkmışsa onların fiyatları daha yüksek olur.

 

Su İtici Kumaş

Yağmura karşı belirli bir derecede koruma sağlayan su itici kumaşlar için detaylara bakabilirsiniz.
Ürünü İncele

 

Perde Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Perde seçimi yaparken evin dekorasyonu ön planda tutularak yapılmalıdır.  Pencere yapısı ve odanın kullanım amacı perde seçiminde önemli rol oynadığı görülür.  Ayrıca diğer önemli noktaysa duvar rengine göre perde seçimi yapılmasıdır diyebiliriz.  Son olarak da kesinlikle evinizin mobilyalarıyla uyumlu olmasıdır.


Elsa Kumaş Hakkında

Elsa Kumaş, döşemelik kumaş, deri ve süet ürünleri ile mobilya sektörüne ürün ve hizmet sunmaktadır. Ev, ofis, otel, hastane, restoran, sinema, stadyum ve diğer yaşam alanlarına yönelik ürün koleksiyonları bulunur.

Yüksek yüzey dayanımlı, UV ışınlarına karşı dirençli ELSA Kumaşlar tercihiniz olabilir. Uluslararası yanmazlık standartlarında, kolay temizlenme özelliklerine sahip contract ürünleri ile sektör profesyonellerine çözüm sunuyoruz. Her türlü kumaş talepleriniz için hemen bizimle İLETİŞİME geçin.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7 − 5 =